Kategorie

Lifting sérum + kyselina hyaluronová

Speciální liftingové sérum s kyselnou hyalunovou je určeno k vypnutí a redukci vrásek,30 ml.

Více detailů

Běžná cena:

600 Kč

Naše cena včetně DPH:

490 Kč

Snížená cena
Snížená cena!

SL78

Skladem 1 ks

ks

Věrnostní programZakoupením tohoto produktu získáte až 49 věrnostních bodů. Za Váš nákup dostanete celkem 49 bodů , které si můžete převést na slevový kupón v hodnotě 25 Kč.


SÉRUM OBSAHUJE:

- kyselinu hyaluronovou - dodává elasticitu pleti a chrání ji před vysušením (i v extrémních podmínkách). Hyaluron je produkován buńkami,vyplńuje místa mezi kolagenovými vlákny, váže vodu a zabezpečuje elasticitu pleti, čistá složka nevytváří žádné alergie a je vhodná pro všechny druhy pleti. (Během stárnutí vytváří lidské tělo stále méně Hyaluronu - důsledek: zvrásněná a převislá kůže. Proto je důležité Hyaluron pleti dodávat.

- retinol -je nejúčinnější látka, která omezuje stárnutí vlivem světla. Podporuje buněčnou regeneraci, podněcuje produkci kolagenu, podporuje pevnost elastických vláken, vyrovnává vnější vrstvu kůže a propůjčuje ji růžovou barvu.

- alantoin - získává se z kostivalu, černého kořene, pšeničných kličků a jírovce. Vyhlazuje a uklidńuje podrážděnou kůži.

- panthenol - zlepšuje regeneraci kůže, má protizánětlivé a uklidńující  účinky, zanechává pocit sametové a měkké pokožky, zadržuje vlhkost.

- vitamín E - je efektivní antioxidant, výrazně zpomaluje proces stárnutí pokožky a chrání ji před poškozením.

- okurkový extrakt - má čistící a oživující účinnek.