Shark - olej ze žraločích jater 150 kapslí

Posiluje imunitní systém, zvyšuje celkovou obranyschopnost organismu. Obsahuje squalamin, který je svým účinkem srovnatelný s běžnými antibiotiky.

 

Více detailů

Naše cena včetně DPH:

399 Kč

SL15

Není skladem

ks

Věrnostní programZakoupením tohoto produktu získáte až 39 věrnostních bodů. Za Váš nákup dostanete celkem 39 bodů , které si můžete převést na slevový kupón v hodnotě 20 Kč.


Olej ze žraločích jater konzumují severští rybáři již více než 1000 let. Je používán i jako součást hojivých mastí na špatně léčitelné rány.
Před více než 40 lety se lékařské týmy začaly seriozně zabývat účinky žraločího oleje na lidský organismus a tento výzkum pro velmi povzbudivé výsledky pokračuje i nyní. Bylo dokázáno, že olej ze žraločích jater obsahuje alkylglyceroly, nenasycené mastné kyseliny (EPA a DHA), squalamin a vitaminy A, E, D.


Antibactericum squalamin obsažený ve žraločích játrech je svým účinkem srovnatelný se stávajícími antibiotiky.
Vitaminy obsažené ve oleji ze žraločích jater podporují funkci imunitního systému a zvyšují odolnost organismu např. proti nachlazení. Alkylglyceroly pak podporují imunitní systém a mají rovněž protiradiační účinky. Urychlují hojení ran a působí protizánětlivě. Kyseliny EPA a DHA zase působí preventivně proti vzniku arteriosklerozy. Olej ze žraločích jater se podílí se na zlepšení krevního oběhu, obnově tkání, zpomaluje stárnutí a zlepšuje celkovou fyzickou kondici.
Jako přírodní látka může posilovat imunitní systém a zvyšuje tak celkovou obranyschopnost organismu.

 

Používá se:

*při oslabené imunitě a častých chorobách z nachlazení

*při arterioskleróze a kardiovaskulárních obtížích

*pro snížení radiačních účinků (vhodné pro pracující s počítači)

*při popáleninách kůže, nebo jiných špatně se hojících kožních lézí (poškození), ke zlepšení projevů lupénky při alergiích - zvláště po bodnutí hmyzem

*při astmatu

*při nechutenství u dětí, při šlachových a svalových bolestech nebo poraněních

*při leukémií - upravuje funkci kostní dřeně ( zvyšuje leukocyty po chemoterapii, kdy dochází ke značné leukopenii)

*k celkovému povzbuzení tělesného i duševního zdraví.

 

Balení :

150 kapslí

 

Obsah účinné látky v kapsli:

330mg olej ze žraločích jater 

 

1 kapsle (480 mg) obsahuje:

Alkylglyceroly 45mg, kyselina dokosahexaenová DHA 24,5 mg, kyselina eikosapentaenová EPA 7,2mg, vitamin A (61%DDD) 491 μg, vitamin D (218%DDD) 491μg

 

Dávkování:

doporučená dávka 2x 1 kapsle denně, u dětí 3-6 let 1 kapsle denně, od 6-15 let je možno podat rovněž 2x 1 kapsli denně.

 

Kontraindikace:

Dosud nejsou známy. V těhotenství užívat až po poradě s ošetřujícím lékařem (pro obsah vitaminu A). Rybí zápach, říhání, při vyšším dávkování lehká nevolnost. Tyto potíže lze podstatně zmírnit podáváním doplňku po jídle.

Není určeno jako náhrada pestré stravy.

Nepřekračujte doporučenou denní dávku.