Kategorie

Konopná masáž

Luxusní 50 minutová konopná masáž krční páteře, záda, chodidla nebo dle přání.

Zbavte se zdravotních obtíží,vyčerpání, zrelaxujte a objevte nový úžasný pocit. Masáž éterickým konopným olejem. Léčivé účinky konopí prochází skrze pokožku do celého organismu. Uvolňující, antiseptický a antivirový účinek.

Více detailů

Naše cena včetně DPH:

500 Kč

SL35

Skladem 99 ks

ks

Věrnostní programZakoupením tohoto produktu získáte až 50 věrnostních bodů. Za Váš nákup dostanete celkem 50 bodů , které si můžete převést na slevový kupón v hodnotě 25 Kč.


Konopný olej zajistí, že vaše pokožka bude dokonale hydratovaná, prokrvená a přirozeně ozdravená. Navíc bude krásně vonět. 

Účinky masáže: 
přináší úlevu od stresu a vnitřního napětí
tonizuje svaly a zvyšuje pohyblivost celého aparátu
zdokonaluje místní i celkový oběh krve a lymfy
zlepšuje stav kůže
lepší metabolismus i imunitní systém 
navodí pocit hlubokého uvolnění duše i těla
působí proti bolestem
Díky vůni konopné tyčinky a konopnému oleji se přenesete do světa totálního uvolnění. To vše za poslechu relaxační hudby.  

Konopný olej

Éterický konopný olej je velmi bohatý na esenciální mastné kyseliny. Při masáži léčivé látky pronikají přímo do krve.

Díky osmdesátiprocentnímu podílu kyselin omega-3 a omega-6, kyseliny linolové, alfa-linolenové a vzácné GLA kyselina gama-linolenové bude masáž skutečným koktejlem zdraví pro váš celý organismus.

Účinky konopí byly známy již ve starověké Číně, v lidovém léčitelství se ho pak používalo při popáleninách, ekzémech a dalších kožních problémech.

Vaše pokožka bude po masáži zářit zdravím a bude mladistvá a hebká.

Kontraindikace:

Vysoký krevní tlak a srdeční onemocnění, akutní infekční onemocnění, těhotenství (dle pokynů lékaře), menstruace, šestinedělí.